Jury 2019

Beste inzet van een medium   
Melanie Vermolen (voorzitter) Dentsu Aegis Network
Dennis Kuperus Kinetic
Carolien van 't Hek UM
Judith Wierenga Nederlandse Loterij
Famke Jonker De Volksbank
Eefje Damen RTL
   
Beste content & engagement strategie   
Arthur Herpel (voorzitter) Brand New Telly
Caren Wassink Mood for Magazines
Martin Kloos Isobar
Olger Smit Omnicom
Bas van Asdonck PHD
Thijs Jaski Yune
   
Beste inzet van owned media  
Marc Verschoor (voorzitter) Publicis Groupe
Marcel Hartog  Joe Public
Margot Bouwman Brand and business consultant
Sita Bakker Sita Bakker Media Consultancy & Coaching
Emile van den Berg Social Inc.
Marnix Vriend VodafoneZiggo
   
Beste media-innovatie   
Joris van Heukelom (voorzitter) MakerStreet
Jonas de Groot De Jong Intra Vakanties
Sanne Küpers Mindshare
Marianne van Soomeren Van Soomeren Media Advies
Geert Hoogeveen TargetSpot
Michiel Ebeling MOBGEN|Accenture Interactive
   
Beste mediaperformance   
Niels Lohuis (voorzitter) Microsoft
Léonie Koning  Initiative
Mark Rijsdijk iProspect
Andrea Huijssoon Heineken
Joris Zwaan Performics
Thijs Muller Havas
   
Beste datastrategie  
Menno van der Steen (voorzitter) Marketing Sciences
Tim Geenen Faktor
Anton Kanis Annalect
Guido Perotti  DDB Unlimited
Loes Wijnen Nutricia Specialized Nutrition (Danone)
Dorine van Mullem-Ale Talpa Network
   
Beste mediastrategie  
Edward Knol (voorzitter)  
Elias Reinheimer Havas
Matthijs Roumen  M2Media
Patritia Pahladsingh TBWA\NEBOKO
Jos van den Bergh Renault
Erik Hensel LifeHunters
   
Merk van het jaar  
Marc Oosterhout (voorzitter) N=5
Daan Zoetmulder Wayne Parker Kent
Mary Hoogerbrugge De Positioneerders
Brego Keller UM
Bas Vroonland INDIE
Wim Jan Zijlstra TBWA\NEBOKO
   
Digitaal bureau van het jaar  
Steven Jongeneel (voorzitter)  
Brian Hirman GUC Agency
Vincent Siegelaar Hearst Netherlands
Guy Grimmelt Exterion Media
Nathalie Peters IPG Mediabrands
Howard Liem KPN
Jeroen de Bakker Talpa Network
   
Mediabureau van het jaar   
Kees Wilbrink (voorzitter) Sanoma
Barry Doodeman RTL
Susanne van Nierop Adformatie
Birgit Blomberg Unilever
Johan Smit PMA
Sylvia den Blanken Pepsico
Frank Volmer Ster
   
Media-exploitant van het jaar   
Maiko Valentijn (voorzitter) MediaCom
Valerie van Schaick Nestlé
Remon Buter GroupM
Rogier Bruggeman ZIGT
Ursula Hulsmeijers Achmea
Sander Bots Mediaxplain*
Mark van der Werff LifeHunters
   
Beste media research  
Katrien von Heijden-Kleintjes (voorzitter) ABN Amro
Coen Kempen MeMo²
Eva Vader IPG Mediabrands
Hans de Jong Sherloq
Petra Seyger GFK
Ralph Sluis  DVJ Insights
Edwin Rietberg DAN DNA
Gerben Boot Kantar
   
YIM talent award  
Lauren van der Heijden (voorzitter) De Persgroep
Pénélope Mazloumidès Carat
Saskia Caelen Mindshare
Roos Simons BrandDeli
René Hofma Result Recruitment
Lotte Hillen UM
Rachel Gómez Y Maseland Autoscout24 Nederland
Marion Westbroek PHD
Denis van Leeuwen Carat
Robert Bernink Qmusic
Jeroen Beeke OMD
Martijn van Meel Greenhouse Group